Přepis registrací postup

Pokud byste z nějakého důvodu nemohli běžet a sehnali za sebe náhradníka, prosíme dodržujte postup uvedený níže.
 
1. Až budete dohodnutí s tím na koho se registrace převádí a vyřešíte si mezi sebou finanční otázky, napište žádost o převod mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
2. Do mailu uveďte z koho na koho se převádí registrace.
3. Nový závodník se sám co nejdříve od zaslání mailu zaregistruje na webu závodu, vybere si trať a doplní všechny potřebné údaje, přijde mu výzva k uhrazení startovného to ale znova neplatí, pouze uhradí částku za přepis.
4. Přepis je zpoplatněn částkou 50 Kč, kterou prosím zašlete po provedení nové registrace na č.ú.: 2000453885/2010 - do popisu platby uveďte své příjmení a PŘEREGISTRACE.
5. Jakmile platbu za přepis obdržíme, původního závodníka ze seznamu smažeme a novému závodníkovi potvrdíme, že je registrace hotová a platná.
 
Převod startovného na rok 2023 je možný pouze z důvodu vážných zdravotních komplikací, které prosíme podložte lékařskou zprávou a vše zašlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
Vaše Báječné ženy v běhu, z.s.