Pomáháme

Ahoj,

 jmenuji se Honzík Jakubčík a je mi 11 let. Žiju ve Velkých Bílovicích se svojí maminkou a bráškou (18 let). Od malička to se mnou není úplně jednoduché. Trpím svalovou hypotonií, syndromem ADHD, špatně vidím a neslyším. I přesto jsem ale velmi živý kluk, který potřebuje stálou pozornost, abych náhodou někam nespadnul. 
 
Většinou se o mě stará maminka sama, ale někdy je tu se mnou i můj starší bráška. A taky mám moc hodnou babičku, která nám také velmi pomáhá. Maminka je moc statečná, ale moc jí pomohlo, kdyby si mohla častěji odpočinout a mohla alespoň občas chodit do práce.
 
I když neslyším, mám velmi rád společnost, výlety a atmosféru hudebních festivalů (hudba se dá přeci vnímat celým tělem!) Vyměnili jsme naše staré auto a dokonce mi maminka pořídila nový kočárek, speciálně pro mě! Moc rád běhám, ale potřebuju si často odpočinout a na nošení jsem už opravdu velký. 
 
Už se moc těším, že se uvidíme ve Velkých Bílovicích na Vinařském maratonu, v rámci kterého se pořádá i speciální závod pro všechny malé, velké nebo i v kočárku – Vinařská míle. Startovné je dobrovolné a celý výtěžek z Vinařské míle je určen pro mě, tedy pro maminku, která už bude vědět, jak nejlépe peníze využít. 
 

 

Báječné ženy v běhu, z. s.

Adresa:
V rovinách 511/48, 140 00 Praha 4
IČ: 018 10 081

E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.bajecnezenyvbehu.cz